0

Twoje zakupy

0,00 zł

Razem: 0,00 zł
z VAT
Przejdź do koszyka

Kariera w Vaše DEDRA

Pracuj z nami, pracuj dla lidera produkcji i sprzedaży drogerii domowej, dekoracji i asortymentu modowego. Znajdziesz u nas spełnienie w takich obszarach jak biznes, finanse, logistyka, produkcja, marketing i e-biznes.

Zgodnie ze strategią DEDRA INNOVATIONS wierzymy, że zmotywowani i utalentowani pracownicy są kluczem do rozwoju firmy. Dlatego szukamy kandydatów pomysłowych, z entuzjazmem i pasją, którzy nie boją się wyzwań. Potrafimy docenić naszych pracowników, wspieramy ich rozwój oraz karierę zawodową.

Aktualnie szukamy współpracowników na te stanowiska:

Mieszanie ekologicznej drogerii DEDRA INNOVATIONS

Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzenia do mieszania programu płynnego,
  • mieszanie surowców według procedur technologicznych,
  • przetwarzanie dziennego raportu pracy.

Wymagania:

  • zręczność, staranność,
  • aktywne podejście do wypełniania obowiązków zawodowych,
  • uprawnienia na wózki widłowe dodatkowym atutem.

 Oferujemy:

  • zaplecze stabilnej czeskiej firmy- 25 lat na rynku,
  • roczna premia do 5000 Kč,
  • dodatek na posiłek o wartości 55 Kč na dzień,
  • świadczenia i benefity pracownicze,
  • nieformalny i bardzo przyjazny zespół,
  • praca jednozmianowa

Wyślij swój życiorys (CV) na kariera@dedra.cz
Lub dzwoń pod nr +420 737 235 833 Aleš Zamykal

Pracownik produkcji

  • produkcja wysokiej jakości czeskiej drogerii ekologicznej,
  • pakowanie produktów,
  • pomoc w produkcji.

Wymagania:

  • sprawność manualna,
  • staranność,
  • aktywne podejście do wypełniania obowiązków zawodowych.

 Oferujemy:

  • roczna premia do 5000 Kč,
  • możliwość zatrudnienia również w niepełnym wymiarze godzin

Wyślij swój życiorys (CV) na kariera@dedra.cz
Lub dzwoń pod nr +420 737 235 833 Aleš Zamykal

Co możemy zaoferować?

      • Pracę w dynamicznym środowisku odnoszącej sukcesy firmy produkcyjnej
      • Przyjazny zespół
      • Nieformalną i bardzo przyjazną kulturę korporacyjną
      • Roczną nagrodę motywacyjną
      • Świadczenie na posiłek o wartości 55Kč na dzień (odpowiada stravence 100 Kč)
      • Ciekawy program benefitów z wieloma korzyściami

Zostań częścią zespołu Vaše DEDRA i poznaj różnicę!

Wyślij nam swój życiorys (CV). Przesyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Nie zainteresowała Cię nasza oferta wolnych miejsc pracy? I tak prześlij nam swój życiorys (CV). Z przyjemnością skontaktujemy się z Tobą, jeśli znajdziemy odpowiednie stanowisko pracy.

Prześlij swoje CV